Hakkımızda

Anıl Vitray ev ve işyerlerinizi kişiselleştirebilmeniz için kuruldu.

Artık birbirini tekrarlayan kapı formları veya sıradan pencere görünümlerini, hayallerinizdeki özgün ve size özel desenlerle mekanlarınıza kişiliğinizi katarak değiştirebilirsiniz. Portföyümüzdeki desenlerle sınırlı kalmayıp, isterseniz siz de tasarım kısmına dahil olabilirsiniz.

Tercih ederseniz web sitemizden seçtiğiniz desen için evinizde ölçü alır, sizle beraber rötüşlarını yapar ve kısa bir süre sonra vitraylarınızın evinizde montajını yaparak teslim edebiliriz.Size ise sadece hayalinizdekileri yansıtmamızayardımcı olmak kalır.

Güzel Evler dileriz.

Enis Levent KIRTELER

Ekibimiz
Anıl Vitray geniş ve konusunda uzman kadrosu ile; cam ve ayna ile ilgili tüm tasarım, uygulama ve üretim konularında "mutlak müşteri memnuniyeti" ilkesi ile ilerlemektedir.
Tasarım ekibi, mekanlarınıza en uygun desen ve renk içeriğini uygularken ve tasarlarken;
Üretim ekibi, uygulamanın en kusursuz şekilde üretilmesi ve montajının yapılması ile ilgili detaylarda konsantre çalışmaktadır."

Mimar Club
"Mimar Club'a üye olmak tüm mimarlar ve iç mimarlar için ücretsizdir. Üyelik için iletişim formuna ofisiniz ya da öğrenci/öğretim üyesi iseniz okulunuzu belirterek başvuruda bulunabilirsiniz.
Mimar Club üyesi olarak;
• Ücretsiz Kitaplığımızdan aylık mimarlık ve dekorasyon dergilerine ulaşabilir,
• Ücretsiz Projelendirme hizmetimizden sınırsız sayıda faydalanabilir,
• Prim Uygulamalarımıza dahil olabilirsiniz.
İş ortaklarımıza yönelik oluşturduğumuz Ortak Club ve mobilya mağazalarına yönelik Mobilya Club ile ilgili olarak bilgi edinmek için iletişim formundan ya da telefonla bize ulaşabilirsiniz" diyeceğiz.